Cloud

Při návrhu našeho řešení se díváme nejen na vaše potřeby, ale také na vaši schopnost růst a zlepšovat se. Ze zkušenosti víme, že IT zařízení a IT systémy jsou opravdu důležitými nástroji k dosahování Vašich cílů.


Cloud Store

Cílem služby CloudStore je poskytnout zákazníkům virtuální prostředí za výhodnější ceny. V rámci služby si zákazník vybere server podle vlastních požadavků. K dispozici je široká škála operačních systémů, síťových služeb a rozmanitá paleta aplikaci, kterou plánujeme postupně rozšiřovat o nové aplikace a služby. Rozhraní, přes které zákazník ke službám přistupuje, a cenová politika dělají se služby CloudStore silný nástroj.

Virtuální Datacentrum

Služba Virtuální Datacentrum vám nabízí přístup k řadě komponent výpočetních zdrojů, které vám umožní vybudovat škálovatelné serverové firemní prostredie.

Už nemusíte řešit otázky výkonu, životnosti a aktualizací systémů. Získáte vlastní virtuální datové centrum - dynamické, virtualizované a snadno škálovatelné IT prostředí formou cloudu pro vaše firemní aplikace. Navíc zaplatíte jen za služby, které skutečně potřebujete .

Network Storage

Díky službě Network Storage lze snadno uložit, zpřístupnit a sdílet firemní údaje. K dispozici je budete mít kdykoliv a kdekoliv. Už nemusíte přemýšlet, zda máte dostatek prostoru. Kapacita úložiště se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Není nutné plánovat investice, čekat na dodávku nebo instalaci úložiště. Rychle a jednoduše uložíte dokumenty nebo multimediální soubory přes síť na bezpečném místě v našem špičkovém datacentru .


Výhody řešení od nás

  • Cenově efektivní server a doplňkové služby
  • Široký výběr operačních systémů (MS Windows, CentOS, Debian, Ubuntu, atd)
  • SSD disky pro optimální výkon a rychlou odezvu serveru
  • Možnost klonovat produkční prostředí serveru
  • Možnost připojit k serveru síťový NAS nebo lokální storage
  • Možnost automatické zálohy každý den
  • Vzdálená správa serveru kdykoli a kdekoli na světě
  • Nulové investice do nákupu HW
  • Víceúrovňové úložiště - úrovně výkonu pro rozdílné potřeby Soulad se standardy zabezpečení dat a regulačními normami
  • Všechny cloudové služby i datové centrum, ve kterém je umístěna virtualizační platforma mají ISO 27001 (2013) a ISO 9001 (2015) certifikaci

Technologický partner

Ty nejmodernější a nejvýkonnější internetové a cloudové řešení to je pro nás SWAN. Díky úzkému partnerství čerpáme množství výhod, umožňující našim zákazníkům být flexibilnější a dostupnější. Obrovský zdroj informací umožňuje našim certifikovaným specialistou v cloud řešeních být díky tomuto partnerství vždy po ruce.


Mám zájem o typ spolupráce: