Datove centrum

Při návrhu našeho řešení se díváme nejen na vaše potřeby, ale také na vaši schopnost růst a zlepšovat se. Ze zkušenosti víme, že IT zařízení a IT systémy jsou opravdu důležitými nástroji k dosahování Vašich cílů.


Datové centrum

Představujeme vám ideální technologické prostředí vybavené špičkovou technologií pro hostování vašich serverových a IT infrastruktur. Služba Collocation vám poskytuje spolehlivou infrastrukturu a mikroklima, které pomohou zvýšit dostupnost vašich služeb a snížit náklady. Využijete bezpečné a profesionální technologické prostory v rámci datového centra.

Data Storage

S nárůstem objemu dat, roste nejen význam jejich správy, ale i potřeba inteligentnějších nástrojů na jejich ukládání. Zaručujeme vysoký výkon datového úložiště s nízkými náklady. Představuje účinnou a cenově efektivní alternativu k vlastním úložným systémem užívateľa.Data Storage využívá plně redundantní sdílený nebe vyhrazena přístup do úložiště (SAN), který zajišťuje nepřetržitou dostupnost, spolehlivost a provozní efektivitu. Datové úložiště Můžete využívat v Několik výkonných variantách, ale i jako individuální dedikované úložné řešení doplněné širokou škálou manažovaných služeb.

Network Storage

Díky službě Network Storage lze snadno uložit, zpřístupnit a sdílet firemní údaje. K dispozici je budete mít kdykoliv a kdekoliv. Už nemusíte přemýšlet, zda máte dostatek prostoru. Kapacita úložiště se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám. Není nutné plánovat investice, čekat na dodávku nebo instalaci úložiště. Rychle a jednoduše uložíte dokumenty nebo multimediální soubory přes síť na bezpečném místě v našem špičkovém datacentru .


Výhody řešení od nás

  • Nemusíte se starat o provoz datového centra
  • Připojte Váš server do Internetu rychlostí až 100 Gbit / s
  • Spolehněte se na nejvyšší zabezpečení dat. (Datové centrum je vybaveno nejmodernějším zařízením fyzické bezpečnosti, záložními zdroji energie, klimatizací, uzamykatelnými stojany, unikátním protipožárním systémem atd.)
  • Zvýšíte výkonnost firmy a zároveň snížíte náklady
  • Získáte snadný přístup k dynamickým datovým a internetovým službám
  • Kontaktní centrum a proaktivní podpora 24/7 dohledového centra
  • Víceúrovňové úložiště - úrovně výkonu pro rozdílné potřeby Soulad se standardy zabezpečení dat a regulačními normami
  • Všechny cloudové služby i datové centrum, ve kterém je umístěna virtualizační platforma mají ISO 27001 (2013) a ISO 9001 (2015) certifikaci

Technologický partner

Ty nejmodernější a nejvýkonnější internetové a cloudové řešení to je pro nás SWAN. Díky úzkému partnerství čerpáme množství výhod, umožňující našim zákazníkům být flexibilnější a dostupnější. Obrovský zdroj informací umožňuje našim certifikovaným specialistou v cloud řešeních být díky tomuto partnerství vždy po ruce.


Mám zájem o typ spolupráce: